تلکس فرهنگيان نيوز- تدبير: سبد كالا به كارت يارانه‌ها واريز مي‌شود/افراد بدون‌كارت اقدام كنند
سه شنبه، 17 دی 1392 - 11:36     کد خبر: 15022

مدير كل فناوري اطلاعات و ارتباطات بانك مركزي با تشريح برنامه اين بانك براي كمك به دولت در پرداخت سبد كالايي گفت: مبلغ سبد كالايي به همان حساب يارانه‌ها واريز مي‌شود .

سبد كالا به كارت يارانه‌ها واريز مي‌شود/افراد بدون‌كارت اقدام كنند

مدير كل فناوري اطلاعات و ارتباطات بانك مركزي با تشريح برنامه اين بانك براي كمك به دولت در پرداخت سبد كالايي گفت: مبلغ سبد كالايي به همان حساب يارانه‌ها واريز مي‌شود .

ناصر حكيمي در گفت وگو با تسنيم، درباره چگونگي پرداخت مبلغ سبد كالايي دولت در قالب كارت‌هاي بانكي اظهار داشت : در جلسه شب گذشته تصميم بر اين شد كه مبلغ سبد كالايي به همان حساب يارانه‌ها واريز شود.

وي افزود: بنابراين مردم مي‌توانند با استفاده از كارت‌هاي بانكي خود كه از طريق آنها يارانه دريافت مي‌كنند با مراجعه به فروشگاه‌هاي طرف قرارداد سبد كالا را دريافت نمايند.

مدير كل فناوري اطلاعات و ارتباطات بانك مركزي گفت: آن گروهي از مردم كه كارت حساب يارانه‌شان را ندارند بايد با مراجعه به سايت رفاهي اين مورد را اعلام كنند و بعد از آن از طريق مراجعه به بانك‌هاي عامل نسبت به دريافت ارزش سبد كالايي اقدام كنند.

حكيمي تاكيد كرد: اطلاع رساني لازم براي افرادي كه كارت حساب يارانه‌شان را ندارند به زودي آغاز خواهد شد و مردم مي‌توانند در اسرع وقت نسبت به دريافت كارت‌هاي بانكي خود اقدام كنند.

اين مقام مسئول در بانك مركزي اظهار داشت: در كارتي كه يارانه‌ها به آن واريز مي‌شود يك گزينه جديد به نام سبد كالا اضافه خواهد شد و زمان مراجعه به فروشگاه و كشيدن اين كارت‌ها روي دستگاه‌ها پوز بايد گزينه سبد كالا انتخاب شود.

به گزارش تسنيم، امكان برداشت نقدي اعتبار سبد كالايي از كارتهاي بانكي يارانه ها وجود ندارد.
انتهاي خبر/ قدس آنلاين


برگشت به تلکس خبرها