تلکس فرهنگيان نيوز- تدبير: زنان مصنوعي پشت مرزهاي ايران + تصوير
دوشنبه، 26 فروردین 1392 - 18:02     کد خبر: 6426


اديان نيوز - چيني ها پس از پيشي گرفتن در ساخت انواع اسباب بازي ها، لباس، كيف و كفش، تسبيح چيني، آجيل چيني، لاك وضو مختص زنان مسلمان، اين بار براي كسب درآمد بيشتر و زير سوال بردن ارزش هاي والاي انساني اقدام به توليد زن و مرد مصنوعي كرده اند كه مي تواند همه اعمال و رفتار يك انسان واقعي را انجام دهد و متاسفانه در حال توزيع در بازارهاي دنيا، به ويژه كشورهاي اسلامي مي باشد.

اين خبر حاكي از آن است كه چشم بادامي ها نيز همانند كشورها اروپايي، آمريكايي همرا با انديشه هاي صهيونيستي دين را هدف قرار داده اند و پروژه اسلام ستيزي خود را به صورت رسمي از مدت ها پيش كليد زده اند.

پروژه اسلام ستيزي چيني ها از آنجا آغاز شد كه مدتي پيش شلوارهاي جين كه پشت آن ها به نام جلاله الله منقش بود را روانه كشورهاي مسلمان به ويژه بازار هاي تهران و ساير شهرستان هاي ايران كرده بود، كمي بعد از آن لاك مختص وضو براي زنان مسمان را وارد بازار كرد.

مدتي بعد نيز قرآن هاي ديجيتال چيني وارد بازار شد كه در برخي از آيات و سوره هاي قران تعمدا تحريفاتي صورت داده بودند. به عنوان مثال مي توان به تحريف تعمدي كه در سوره يس صورت گرفت بود اشاره داشت. كه به سرعت توسط دولت از ورود و توزيع آن جلوگيري به عمل آورد.

اما باز هم چيني ها بيكار ننشستند و اين بار انسان هاي مصنوعيِ پيشرفته تري نسبت به عروسك هاي انسان نمايي كه در سال هاي گذشته به منظور ترويج فحشا وارد بازار كشورهاي اسلامي كرده بودند را به صورت گسترده توزيع مي كنند.

يك سايت چيني در مصاحبه اي با صاحب شركت توليد كننده اين عروسك هاي انسان نما گفت: هدف ما سازندگان انسان مصنوعي كمك به جامعه بشري است!!! بخصوص جوانان بعضي كشورها كه در محدوديت به سر مي برند!!!

شايان ذكر است اين محصول غير اخلاقي تمام جامعه بشري را به دور از انديشه هاي مذهبي نشانه گرفته است و با تبليغات گسترده اي كه از شبكه هاي ماهواره اي فارسي زبان و چيني تبليغ مي شود با گستره توزيعي كه چين در دست دارد به سادگي اين محصولات "زنان و مردان مصنوعي " را به بازار كشورهاي تحت سلطه اش ارسال مي كند.

كشورهاي اسلامي، به خصوص كشورهاي حاشيه خليج فارس در ماه هاي گذشته با توزيع فراوان اين محصولات توسط چين مواجه شده اند. بر اساس آمارهاي منتشر شده در چند ماه گذشته محموله هاي زيادي از اين محصولات توسط كشورهاي اسلامي مصادره شده است و اجازه ورود قانوني پيدا نكرده اند؛ اما محموله هاي زيادي هم بصورت قاچاق با توزيع بالا وارد كشورهاي اسلامي شده است.

كشور چين كه عنوان "غول اقتصادي دنيا" را براي خود برگزيده است محصولاتي با مضمون غير اخلاقي را در سايه اين عنوان، جهت ترويج فساد و فحشا توليد مي كند و هدف عمده آن علاوه بر اسلام ستيزي آشكار، زايل كردن عقل و شعور جوانان است. بخصوص براي كشورهاي اسلامي با هدف ضربه زدن به ارزش هاي اسلامي و بنياد خانواده كه اين پروژه عظيم را به اجرا گذاشته است.

اين محصول ضد انساني كه مخرب فكر و اخلاق جوانان در هر كشوري است با قيمت بسيار ارزان در دسترس مردم است.

زن مصنوعي كه چيني ها در چند ماهه اخير ساخته اند مي تواند هر كارى را براى صاحب خود انجام دهد به گفته سازندگان اين عروسك هاي مبتذل و محصولات ضدبشر، زن مصنوعي جديد بر عروسك هاي مشابه پيشين اين امتياز را دارد كه تا ۹۹% شبيه زن هاي معمولي است .

بر اساس اين گزارش، در ساخت اعضاي بدن اين انسان مصنوعي از ماده سيليكون كه قابليت ارتجاعي دارد استفاده شده و از نظر لطافت به پوست طبيعي انسان نزديك است.

اين مساله از آن جهت براي بشريت نگران كننده است كه باعث مي شود ارزش و كرامت الهي انسان بويژه زنان زير سوال برود.

اين نوع وسايل ضد بشري كه باعث از بين رفتن ارزش ها و تخريب افكار جوانان مي شود بشدت از سوي رسانه هاي غربي فارسي زبان تبليغ مي شود كه مشخصا با هدف ضدارزشي است.

يكي از نكاتي كه سازندگان اين محصولات مبتذل به آن دقت كرده اند اين است كه ساختار و جزئيات جسم اين انسان مصنوعي جديد از روي كامپيوتر طراحي شده، و بين آن و يك انسان عادي، تفاوتي نيست!

بايد به اين نكته توجه داشته باشيم كه دين مبين اسلام نسبت به تشكيل خانواده، بقا نسل و پرهيز از لجام گسيختگي و هوسراني تاكيد ويژه اي دارد، حتي به دور از پرداختن به مسائل ديني اين مساله باعث عدم گرايش جوانان به مسئله ازدواج و توليدمثل مي شود. عمق فاجعه به آنجا مي رسد كه اين روند ناميمون سر انجامي جز از هم پاشيدگي كانون گرم خانواده را در برندارد.

مساله قابل تامل ديگر اينكه مدعيان حقوق بشر در خواب به سر مي برند و نسبت به اين نسل كشي عظيم مهر سكوت بر لب زده اند./بي باك نيوز

برگشت به تلکس خبرها