دوشنبه، 1 مرداد 1403 - 09:12   
  تازه ترین اخبار:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 36847صفحه نخست » اخبار اجتماعی، سیاسیدوشنبه، 18 تیر 1403 - 08:14
میانگین هزینه ایجاد شغل در کشور بین ۲۵۰ میلیون تا ۳۵۰ میلیون تومان
  
ورود به شبکه مدیران حرفه ای... https://t.me/hrmSupergroup سایت انجمن صنفی مدیران ( مدیریت ،اشتغال و ...)👈http://www.shoghl.org/:

میانگین هزینه ایجاد شغل در کشور چقدر است؟

میانگین هزینه ایجاد شغل در کشور بین ۲۵۰ میلیون تا ۳۵۰ میلیون تومان

  معاون اشتغال وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از جذب ۴۱ هزار نفر از طریق سامانه جست‌وجوی شغل خبر داد و گفت: میانگین هزینه ایجاد شغل در کشور بین ۲۵۰ میلیون تا ۳۵۰ میلیون تومان است.

محمود کریمی بیرانوند، معاون اشتغال وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در گفتگویی به راه‌اندازی سامانه جست‌وجوی شغل اشاره و تصریح کرد: این سامانه با هدف نظارت بر عملکرد کاریابی‌ها، ایجاد شفافیت در بازار کار، عدم مراجعه حضوری، کم کردن هزینه جست و جوی شغل و تسریع در نقل و انتقال نیروی کار ایجاد شده و بستری برای ارتباط بین کارفرما و کارجو محسوب می شود.

وی در ادامه به آخرین جزئیات ثبت درخواست شغلی و به کارگماری در سامانه جست و جوی شغل اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از ۱۸۱ هزار نیروی کار به این سامانه مراجعه کرده و ۳۵ هزار کارفرما درخواست تامین نیروی کار را خود را در سامانه به ثبت رساندند.

کریمی بیرانوند در این راستا تصریح کرد: براین اساس تاکنون ۱۷۷ هزار فرصت شغلی نیز توسط کارفرمایان و کاریابی‌ها در سامانه ثبت شده و ۱۵۰ هزار نفر به کار معرفی شدند که در مرحله چانه زنی و مذاکره برای شغل هستند.

معاون اشتغال وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی همچنین از به کارگماری بیش از ۴۱ هزار نفر از طریق سامانه جست و جوی شغل خبر داد و اظهار کرد: هم اکنون  حدود ۱۰۰۰ کاریابی در سراسر کشور به این سامانه متصل هستند و همه کاریابی‌های مجازی و فیزیکی و برخط می‌توانند از سامانه استفاده کنند.

وی با بیان اینکه میانگین هزینه ایجاد شغل در کشور بین ۲۵۰ میلیون تا ۳۵۰ میلیون تومان است، گفت: تا پایان سال ۱۴۰۲ سهم بخش‌های عمده اقتصادی از اشتغال ایجادی در حوزه خدمات ۵۴.۹ درصد، صنعت ۳۴.۹ درصد و کشاورزی ۵.۶ درصد است.

تعداد بازدید: 35 ، امتیاز کاربران: 0 (0 نفر) ،    
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
امتیاز شما به اين خبر:
   کد امنیتی:
 
 
 
 
© نسخه سوم فرهنگیان نیوز 1391
shoghlorg@gmail.com | info@farhangiannews.ir
پشتیبانی توسط: خبرافزار
Check  Out My Rank On PRTracking.com!
  خبر فوری: اعضا جدید انجمن صنفی مدیران ، متخصصین