تلکس فرهنگيان نيوز- تدبير: قدرداني مقتدايي از صدا و سيما براي انعكاس اخبار انتصاب داماد شهردار تهران
پنجشنبه، 6 آبان 1400 - 00:20     کد خبر: 35970

ورود به شبكه مديران حرفه اي... https://t.me/hrmSupergroup سايت انجمن صنفي مديران ( مديريت ،اشتغال و ...)👈http://www.shoghl.org/:


قدرداني مقتدايي از صدا و سيما براي انعكاس اخبار انتصاب داماد شهردار تهران

نايب رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرد: گام بلند رسانه ملي در راستاي انعكاس صدا و دغدغه جمهور مردم و فاصله گرفتن از اينكه صرفا صداي احزاب، اقشار و افراد خاص باشد، روند قابل تقديري است.

به گزارش ايسنا، عباس مقتدايي در نامه‌اي به رييس سازمان صداوسيما از پخش خبر انتصاب داماد شهردار تهران قدرداني كرده و از آن به عنوان گامي بلند در راستاي انعكاس صدا و دغدغه   جمهور مردم ياد كرده است.

متن كامل اين نامه به شرح زير است:

«جناب آقاي دكتر جبلي

رياست محترم سازمان صداوسيما

باسلام و احترام،

با عنايت به تهيه و پخش گزارش‌هاي دقيق و مستدل توسط همكاران جنابعالي كه در روزهاي اخير نيز مورد استقبال فعالان عرصه رسانه و هموطنان عزيز قرار گرفت، ضمن قدرداني از معاونت سياسي، خبرنگاران تيزبين و متوليان بخش‌هاي خبري، از رويكرد جديد رسانه‌اي جنابعالي كه ابعاد نظارتي رسانه را ارتقا داده و فرهنگ عدالت و قسط را نهادينه مي‍‌ كند و صداي مردم و انتقاد سازنده را برجسته مي‌سازد و مي‌تواند به بهبود روندها و صريح‌گويي براي احقاق حقوق ملت كمك نمايد، صميمانه قدرداني مي‌نمايم.

گام بلند آن رسانه در راستاي انعكاس صدا و دغدغه جمهور مردم و فاصله گرفتن از اينكه صرفا صداي احزاب، اقشار و افراد خاص باشد، روند قابل تقديري است كه استقبال هموطنان و همه دلسوزان را در پي داشته و همگان خواستار ادامه‌دار بودن اين روند مطلوب هستند.

رجاء واثق دارم ادامه و تقويت رويكرد اتخاذ شده، باعث مردمي‌تر شدن و كاهش فاصله بين آن رسانه و برخي از اقشار و هموطنان ( كه در سال‌هاي اخير از  رسانه ملي فاصله گرفته بودند)، خواهد شد.

از درگاه خداوند متعال مزيد توفيقات جنابعالي و همكاران محترمتان را مسالت مي‌نمايم.»


برگشت به تلکس خبرها