RSS   |  نسخه موبایل   |  نسخه تلکس   |  پیوندها   |  جستجو پیشرفته   |  تماس با ما  
 صفحه اول    فرهنگی    فرصتهای استخدامی    اجتماعی، سیاسی    مقالات    بخشنامه ها    خدمات    برگزیدگان    استخدام ( کارفرما ، کارجو)  
شنبه، 9 مرداد 1400 - 09:43   
  تازه ترین اخبار:  
   آخرین مطالب  

  روزِ تلخ مجلس با تصویب طرح ضد اینترنت /نماینده چابهار: چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم؟!


  گزارش کسب‌ وکارهای کوچک و متوسط منتشر شد: « آن‌سوی بحران »


  دوره آنلاین آمادگی #مدرک_حرفه‌ای #بین‌المللی #منابع_انسانی #PHRi


  بررسی همسان سازی حقوق بازنشستگان و رتبه بندی معلمان در کمیسیونی مشترک


  آمادگی سازمان سنجش برای تحقیق و تفحص مجلس از آزمون های کشوری


  واکنش رئیس مجلس به تذکر نمایندگان در مورد رتبه بندی معلمان


  عنوان دوره ، وبینار: فلسفه و روانشناسی کار برای متخصصان منابع انسانی و مدیران


  سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از بررسی طرح رتبه بندی معلمان در کمیسیون آموزش خبر داد.


  چرخش 180 درجه‌ای در خصوص همسان سازی؛ همسان سازی تورم زا است


  مخالفت عده‌ای با همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تنها دلیل سیاسی دارد


- اندازه متن: + -  کد خبر: 35453صفحه نخست » اخبار فرهنگییکشنبه، 31 شهریور 1398 - 13:35
عدم احتساب مضاعف ایام تحصیل دانشسرا و دانشگاه های تربیت معلم به عنوان سنوات خدمت دولتی (بخشنامه شماره 26/710 مورخ 30/6/1398 وزارت آموزش و پرورش)
  
فرهنگیان نیوز -تدبیر تلگرام 👈 https://telegram.me/edufarhangian:

 

عدم احتساب مضاعف ایام تحصیل دانشسرا و دانشگاه های تربیت معلم به عنوان سنوات خدمت دولتی (بخشنامه شماره 26/710 مورخ 30/6/1398 وزارت آموزش و پرورش)

اداره کل آموزش و پرورش استان...

سازمان/ معاونت/ مرکز/ کانون

دانشگاه شهید رجایی/ دانشگاه فرهنگیان

با سلام و احترام

پیرو بخشنامه شماره 47374 مورخ 29/3/1395 تصویر دادنامه شماره 931 مورخ 15/5/1398 هیأت عمومی دیوان عدالت اداری مبنی بر عدم احتساب مضاعف ایام تحصیل دانشسرا و دانشگاه های تربیت معلم به پیوست ارسال و اعلام می دارد؛ به موجب ماده 7 قانون متعهدین خدمت مصوب 8/3/1369 مجلس شورای اسلامی، حداکثر مدت 2 سال از مدت تحصیل دانشجویان دوره کاردانی و حداکثر 4 سال از مدت تحصیل دانشجویان دوره کارشناسی و دانش آموزان دانشسراهای تربیت معلم پس از استخدام رسمی جزء سابقه خدمت رسمی آنان منظور و قابل محاسبه خواهد بود. بنابراین در اجرای رأی مذکور و اعلام نظرهای قبلی آن دسته از فارغ التحصیلان که علاوه بر تحصیل در دانشسراهای تربیت معلم در مراکز و یا دانشگاه های تربیت دبیر نیز به تحصیل اشتغال داشته اند و بر اساس سند تعهد ثبتی به وزارت متبوع به استخدام پذیرفته شده اند، صرفاً ایام تحصیل مقطعی که مستخدم بر اساس آن به استخدام قطعی پذیرفته شده است با رعایت قانون مزبور جزء سنوات خدمت دولتی قابل محاسبه بوده و مابقی ایام تحصیل جزء سنوات خدمت دولتی قابل محاسبه بوده و مابقی ایام تحصیل جزء سنوات دولتی محاسبه نمی گردد.

علی الهیار ترکمن- معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش

 

تعداد بازدید: 1131 ، امتیاز کاربران: 0 (0 نفر) ،    
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 1 نظر (فعال: 1 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
حسن
|    | 1399/3/28 - 22:00 |     0     0     |
با سلام ورودی سال 88 بودم به استخدام اموزش وپرورش در امدم اما سوابق تحصیلم در تربیت معلم محاسبه نشده


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
امتیاز شما به اين خبر:
   کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب  
 
   تبلیغات صفحات داخلی  
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© نسخه سوم فرهنگیان نیوز 1391
info@farhangiannews.ir
پشتیبانی توسط: خبرافزار
Check  Out My Rank On PRTracking.com!
  خبر فوری: عنوان دوره ، وبینار: فلسفه و روانشناسی کار برای متخصصان منابع انسانی و مدیران